![](https://dropmedia.gr/wp-content/uploads/2022/10/alithiesmetizina-1.webp)
Τον Σεπτέμβριο, πρώτο μήνα της νέας τηλεοπτικής σεζόν, η καθημερινή εκπομπή του Star «Αλήθειες με τη Ζήνα», ήταν για μία ακόμα φορά, η Νο 1 επιλογή των τηλεθεατών.
Η εκπομπή «Αλήθειες με τη Ζήνα» με τη Ζήνα Κουτσελίνη, μπήκε δυναμικά και στη νέα τηλεοπτική σεζόν, σχολιάζοντας την επικαιρότητα του Σεπτεμβρίου, και όλες τις εξελίξεις, ευχάριστες ή δυσάρεστες που απασχόλησαν την ελληνική κοινωνία.
Με ένα πάνελ έγκυρων σχολιαστών, με αποκλειστικά ρεπορτάζ, και τη Ζήνα Κουτσελίνη, να «διευθύνει» άψογα την «ορχήστρα» της εκπομπής, η εκπομπή κατέκτησε ξανά τις προτιμήσεις των τηλεθεατών. Πάντα με ανθρωπιά, αυθεντικό συναίσθημα, θετικά μηνύματα και σεβασμό στην αλήθεια.
![Αληθειες_με_τη_Ζηνα_-_Ζηνα_Κουτσελινη__2_](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2022-10-03/%CE%91%CE%BB%CE%B7%CE%B8%CE%B5%CE%B9%CE%B5%CF%82_%CE%BC%CE%B5_%CF%84%CE%B7_%CE%96%CE%B7%CE%BD%CE%B1_-_%CE%96%CE%B7%CE%BD%CE%B1_%CE%9A%CE%BF%CF%85%CF%84%CF%83%CE%B5%CE%BB%CE%B9%CE%BD%CE%B7__2_.jpg)
Το διάστημα 1-30/9 η εκπομπή “Αλήθειες με τη Ζήνα” ήταν πρώτη στη ζώνη της και σημείωσε μερίδια:
15,9% στο σύνολο κοινού
14,3% στο δυναμικό κοινό 18-54
18,7% στο σύνολο του γυναικείου κοινού
16,4% στο γυναικείο κοινό 18 -54
Η εκπομπή «Αλήθειες με τη Ζήνα», η Ζήνα Κουτσελίνη και η ομάδα των συνεργατών της, συνεχίζουν με το ίδιο πάθος, την αναζήτηση της αλήθειας που τους καθιέρωσε ως πρώτη επιλογή στις μεσημεριανές συνήθειες του τηλεοπτικού κοινού.